100%
organike
3567njerёzit e kanё
porositur atё

Risi ne luftimin e prostatit kronik

Pas 1 kursi trajtimi, përmirëson qarkullimin e gjakut, normalizon urinimin, rrit imunitetin dhe rrit libidon

Jini pa dhimbje në perineum, rektum dhe testikuj
Rikuperon urinimin normal
Zbut inflamacionin e prostatёs
Pёrmirёson shёndetin seksual tё mashkullit

50 pёrqind ulje

Stok I kufizuar:60 artikull.
50 pёrqind ulje

Cmimi I plot

3198

Cmimi I ulur

1599

Promovimi zgjat

00
10
38
OrёMinutaSekonda

Kontrollo veten! A ke të paktën një simptomë?

te dridhura
ethe
Dhimbje shpine
Testikujsh ose perineum
Urinim i shpeshtë
Ndjesia e djegies
në uretër
Simptomat e dehjes - lodhje,
dhimbje koke
Shenjat e lodhjes,
dobësi, dhimbje në muskuj,
nyje, kocka
Vështirësi
për të urinuar, kapsllëk
Oreksi i reduktuar
seksual, derdhje e parakohshme

kanё sё paku 2-3 simptoma?
pastaj fillo trajtim menjёherё!

E rёndёsishme!

80% e mosfunksionimeve të prostatës janë pa simptoma por çojnë me shpejtësi në
pasoja të rënda.

Impotencë

Adenoma e prostatës

Infertiliteti

Skleroza e shumëfishtë

Patologjia e vezikulave të spermës

Kanceri i prostatës

PЁR SHЁNDET PERFEKT, FILLO TRAJTIMIN TANI!

Si Prostamid
e ndihmon trupin tuaj

PROSTECT

Rrënjë hithre

Lehtëson përkeqësimet e prostatës, ul inflamacionin dhe shkatërron patogjenët. Përmirëson ereksionin.

PROSTECT

Gjethet e thuprës

Përshpejtojnë shërimin e sistemit gjenitourinar, parandalojnë zhvillimin e tumoreve të prostatës.

PROSTECT

Lëvore aguliçe

Parandalon bllokimin e enëve të gjakut dhe kanaleve urinare. Rrit nivelin e testosteronit.

PROSTECT

Rozmarinë

Përmirëson epshin. Rikthen elasticitetin dhe përshkueshmërinë vaskulare. Zgjat lehtësimin dhe parandalon rikthimin e prostatës.

PROSTECT

Gjethet e boronicës

Forcojnë muret e enëve të gjakut, lehtësojnë urinimin.

Mendim eksperti

Prostatiti kronik zhvillohet ngadalë dhe, në shumicën e rasteve, është pa simptoma - megjithatë pasojat e tij mund të jenë të rrezikshme. Unë rekomandoj Prostamid për pacientët e mi. Gjatë rrjedhës së Përvoja ime, kam parë që ky është i vetmi produkt që ofron përmirësim të konsiderueshëm. Ai largon në mënyrë të përsosur të gjitha simptomat dhe, çdo ditë, prostatiti është zhdukur. Prostamid nuk shkakton çdo alergji, ndryshe nga shumë ilaçe dhe pomada të tjera. Produkti lehtëson dhimbjen, përmirëson urinimin dhe shëndetin e mashkullit, dhe është absolutisht i sigurt.

Urolog, androlog,
24 vjet ekspertizë

Promovim! 50% zbritje!

Cmimi I plot

3198

Cmim me ulje

1599

Promovimi zgjat:

00
10
38
OrёtMinutatSekondat
Produktet në magazinë
janë të kufizuara:

60artikuj.

Komentet

Përfitimet

Prostect
1
NDIHMA E PARË

Redukton simptomat e dhimbshme që nga fillimi i trajtimit

Prostect
2
PA EFEKTE ANËSORE

Teknologjitë moderne na lejojnë të marrim një koncentrat të pastër të bimëve bimore pa papastërti

Prostect
3
Produkt hipo-alergjik

Ndryshe nga pilulat dhe pomadat

Prostect
4
Trajtim Kompleks

Efekt intensiv i rikuperimit të indit të prostatës. Më shumë fuqi, energji, epsh më i fortë, potencë e shkëlqyer.

Metoda jonё

Hidhni 3 lugë çaji 100 ml të valuar dhe vendoseni në zjarr për 15 minuta. Më pas ftohni pijen për 15-30 minuta në një enë të mbyllur, kullojeni dhe pijeni.

Bëjeni këtë 2 ose më shumë herë në ditë për 1 muaj. Nëse është e nevojshme, përsëriteni kursin e trajtimit pas 2 javësh.

Si punojmё ne

Plotёso formularin e porosisё

Do tё kontaktoheni nga konsulentёt tanё

Dorёzim I shpejtё, brenda 3 ditёsh

Pagesa mе para nё dorё, pas dorёzimit!